info@zelalozgemimarlik.com +90 342 999 19 79 (pbx)

PROJE

UYGULAMA

Service thumb

PROJE UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Zelal Özge Mimarlık, yetkin bilgi birikimiyle hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri perfeksiyonist yaklaşımı ve seçkin kadrosuyla hayata geçirir.

  • Yeni malzemeleri modern çağın tasarım trendleriyle uyumlu estetik değerler oluşturacak şekilde kullanan Zelal Özge Mimarlık tüm mimari projelerinde tasarımdan uygulamaya dek her adımda fark oluşturan çözümler sunar. Üretken ve sıradışı fikirleriyle her zaman farkını ortaya koyan tasarımlara imza atan ekibimiz, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimini araştırmacı yönüyle bütünleştiren ekibimiz bütçe planlamalarından, proje aşamasından uygulama aşamasına konulan tarih gibi detayları da önemseyerek hareket etmektedir.


  • Tasarım ve planlama aşamasında görev alan ekibimiz gibi şantiye ekibimiz de titiz çalışmakta, karşılaşılan problemleri akılcı ve pratik şekilde çözme konusunda deneyimlidir. Kurumsal hizmet anlayışıyla müşterilerinin zevkleri ve mekânsal ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi sürdürmektedir.